این ویژگی دو ساله اکنون می تواند با یک فرمان صوتی احضار شده و توصیه های شخصی سازی کند.دو سال پس از معرفی Snapshot ، Google در حال معرفی ویژگی های جدید است تا عملکرد Assistant برای کاربران اندرویدی و iOS راحت تر شود.

به جای اینکه به برنامه بروید و نماد را ضربه بزنید ، کاربران اکنون می توانند فقط بگویند "سلام گوگل ، روز من را به من نشان بده" تا از آب و هوای محلی ، رویدادهای تقویم و یادآوری ها - از جمله تاریخ تولد و تعطیلات آینده استفاده کنند. دو سال بعد از معرفی Snapshot ، Google در حال معرفی ویژگی های جدیدی است تا عملکرد Assistant را برای کاربران Android و iOS راحت تر کند.

کاربران به جای اینکه به برنامه بپیوندند و نماد را ضربه بزنند ، اکنون می توانند فقط بگویند "سلام گوگل ، روز من را به من نشان بده" تا از آب و هوای محلی ، رویدادهای تقویم و یادآوری ها - از جمله جشن های تولد و تعطیلات آینده استفاده کنند.

ژاکل هورتون ، مدیر محصول در بیانیه وبلاگ خود نوشت: "عکس فوری شما براساس زمان روز و تعامل شما با دستیار Google تنظیم خواهد شد." "به عنوان مثال ، در صبح شما می توانید کارتهای مربوط به رفت و آمد ، آب و هوا ، داس و عناوین برتر خود را مشاهده کنید.

سرگرمی به همین جا ختم نمی شود. Google همچنین بر اساس اولویت های کاربران برای دستور العمل ها ، پادکست ها و رستوران ها توصیه های متناسب را اضافه می کند. به دنبال الهام گرفتن پیش از یک مهمانی شام هستید؟ آیا می خواهید در مورد جهان و علایق طاقچه خود بیشتر بدانید؟ فقط به عکس فوری ضربه بزنید.

به گفته هورتون ، "Snapshot بهترین مکان برای دیدن همه چیزهایی است که شما در یک مکان در جریان هستید". هرگز یک تولد دیگر را با صدای ناخوشایند Google Assistant برای تماس ، متن یا حتی آواز خواندن یک آهنگ جشن فراموش نکنید.

این ویژگی اکنون برای کسانی که از زبان انگلیسی به عنوان زبان پیش فرض خود استفاده می کنند ، زنده است و به زبان های دیگر "در ماه های آینده" ادامه خواهد یافت. وبلاگ گفت: "این فقط آغاز است." "ما به روشهای جدید برای دستیار Google در آنجا کمک خواهیم کرد تا قبل از اینکه حتی به درخواست آن بپردازید ، کمک کند."

Google در ابتدا Snapshot launched یک "مرور تصویری از روز شما" را راه اندازی کرد - در ژوئیه سال 20 ، زمان سفر ، رزرو رستوران ، سهام ، بسته های ورودی و سایر دستگاه های iOS و Android را در قسمت جلو و مرکز قرار داد.

دستیار Google با عکس فوری فعال شده با صدا دقیق تر می شود:

این نرم افزار "Bleep" اینتل در حین انجام بازی ، لکه های سمی را در چت های صوتی فیلتر می کند

، ,های ,google ,یک ,ها ,کاربران ,google در ,اکنون می ,عکس فوری ,آب و ,دستیار google ,تعطیلات آینده استفاده
مشخصات
آخرین جستجو ها